LED warning light HOR 121A/XA1, 12/24 V, orange, 4 flash modes, 1 brightness level: night.
Lamp type: LED
Warning light LDO 2782
LED warning light HOR 121A/XA1, 12/24 V, orange, 4 flash modes, 1 brightness level: night.
Lamp type: LED
| Light group | HOR 121 |
|---|---|
| LED Quantity | 6 |
| Light category | warning |
| Supply voltage | 12/24 V |
| The color of the light | amber |
| rated power | max. 9 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 3×0, 5 m, 5 mm2; cable length 0 |
| Side | universal |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |