| Light group | HOR 101 |
|---|---|
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| Front marker light | yes |
| Rear marker light | yes |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 3×0, 5 m, 5 mm2; cable length 1 |
| Side marker light | yes |
| Side | right |
| Boom | yes |
| LED light | yes |
LDCC 2714
Marker light with reversing sensor module LDCC 2714










