Marker lamp amber-red, left, long arm, NEON version.
Lamp type: LED
Marker lamp amber-red, left, long arm, NEON version.
Lamp type: LED
| Light group | HOR 102B |
|---|---|
| LED Quantity | 18 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| The color of the light | amber-red |
| rated power | 2/4 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 5 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side | left |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |