Outline marker light with short, bent arm, white+red
Lamp type: Bulb
Marker light LO 355/L
Outline marker light with short, bent arm, white+red
Lamp type: Bulb
| Light group | HOR 50 |
|---|---|
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 10 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | no |
| Side | left |
| Incandescent lamp | yes |
| Front position light | yes |