Marker light, rectangular – small, red
Available colors:
- red
- orange
- white
Lamp type: Bulb
Page content (lo-114.ZIP)
Marker light LO 114
Marker light, rectangular – small, red
Available colors:
Lamp type: Bulb
| Light group | EMA 11/1 |
|---|---|
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 5 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | no |
| Side | universal |
| Incandescent lamp | yes |