Side direction indicator
Lamp type: LED
Indicator light LKD 664
Side direction indicator
Lamp type: LED
| Light group | HOR 49 |
|---|---|
| LED Quantity | 9 |
| Side indicator | yes |
| Light category | direction indicator |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 1, 4/3 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 3 m, 35 mm2; cable length 0 |
| Side | universal |
| LED light | yes |