| Light group | HOR 92 |
|---|---|
| Side indicator | yes |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 0, 4 W, 9 W and 3/6, 9/1 |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 5 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side marker light | yes |
| Side | universal |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |
LKD 2432
Marker light slim XS – LKD 2432






