2-function LED light, type HOR 116:
– front position light, NEON version
– reflective device
– can be mounted by a two-side holder
– modern design
– easy installation
– the body allows to install the lamp without any visible mounting elements
Marker light with a holder and reflective device LD 2764
2-function LED light, type HOR 116:
– front position light, NEON version
– reflective device
– can be mounted by a two-side holder
– modern design
– easy installation
– the body allows to install the lamp without any visible mounting elements
| Light group | HOR 116 |
|---|---|
| LED Quantity | 24 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| The color of the light | white |
| rated power | 0, 8 W, 9/1 |
| Reflection | yes |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 0, 2×0, 5 m, 75 mm2 |
| Side | universal |
| Front position light | yes |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |