Front marker light with a rubber pad, for bull-bar mounting (white)
Available colors:
- red
- orange
- white
Lamp type: LED
Marker light LD 943
Front marker light with a rubber pad, for bull-bar mounting (white)
Available colors:
Lamp type: LED
| Light group | HOR 65 |
|---|---|
| LED Quantity | 4 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 0, 5/1 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 25 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side | universal |
| Front position light | yes |
| LED light | yes |