Marker light (white+red) with a holder
Lamp type: LED
Marker light LD 731/P
Marker light (white+red) with a holder
Lamp type: LED
| Light group | HOR 63 |
|---|---|
| LED Quantity | 6 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 0, 6 W, 8/1 |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 5 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side | right |
| Front position light | yes |
| LED light | yes |