Marker light SLIM type, amber.
Lamp type: LED
Marker light SLIM type LD 2328
Marker light SLIM type, amber.
Lamp type: LED
| Light group | HOR 88 |
|---|---|
| LED Quantity | 4 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| The color of the light | amber |
| rated power | 0, 3/0, 8 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 5 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side marker light | yes |
| Side | universal |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |