LED marker light, type HOR 82, orange.
Dimensions:71mm x 42mm 25mm
Operating temperature: from -30℃ to +50℃
-side marker light
-modern design
-easy installation
-the body allows to install the lamp without any visible mounting elements
Marker light LD 2228
LED marker light, type HOR 82, orange.
Dimensions:71mm x 42mm 25mm
Operating temperature: from -30℃ to +50℃
-side marker light
-modern design
-easy installation
-the body allows to install the lamp without any visible mounting elements
| Light group | HOR 85 |
|---|---|
| LED Quantity | 4 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 0, 2 W, 6/1 |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 5 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side marker light | yes |
| Side | universal |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |