Marker light with reflective device, rectangular with a rubber pad and a rubber border (red)
Available colors:
- red
- orange
- white
Lamp type: LED
Marker light LD 162/4
Marker light with reflective device, rectangular with a rubber pad and a rubber border (red)
Available colors:
Lamp type: LED
| Light group | HOR 42 |
|---|---|
| LED Quantity | 3 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 0, 4/0, 7 W |
| Reflection | yes |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 3 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side | universal |
| LED light | yes |