LED marker light, amber with cable 3 m Marker side light
Page content (ld-147.ZIP)
| Light group | HOR 40 |
|---|---|
| LED Quantity | 3 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 0, 2 W, 5/1 |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 75 mm2; cable length 3 m |
| Side | universal |
| LED light | yes |