Marker light with reflective device, square (red).
Available colors:
- red
- orange
- white
Lamp type: LED
Marker light with reflective device LD 098
Marker light with reflective device, square (red).
Available colors:
Lamp type: LED
| Light group | HOR 24 |
|---|---|
| LED Quantity | 4 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 0, 5/1 W |
| Reflection | yes |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 45 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side | universal |