LED rear multifunction light, 12/24 V, right (with number plate lighting)
Lamp type: LED
Multifunction light LZD 2007
LED rear multifunction light, 12/24 V, right (with number plate lighting)
Lamp type: LED
Multifunction light LZD 2007 (homologation) 1 (multifunction-light-lzd-2007-homologation-1.ZIP)
Multifunction light LZD 2007 (homologation) 2 (multifunction-light-lzd-2007-homologation-2.ZIP)
Multifunction light LZD 2007 (homologation) 3 (multifunction-light-lzd-2007-homologation-3.ZIP)
Multifunction light LZD 2007 (homologation) 4 (multifunction-light-lzd-2007-homologation-4.ZIP)
Page content (lzd-2007.ZIP)
| Light group | HOR 76 |
|---|---|
| LED Quantity | 21 |
| Light category | multifunction rear |
| Supply voltage | 12/24 V |
| License plate light | yes |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 4×0, 75 mm2; cable length 2 m |
| Side | right |
| Incandescent lamp | yes |
| Brake light | bulb P21 W |
| Rear direction indicator | bulb P21 W |
| LED light | yes |