LED rear multifunction light, 12/24 V, right (with number plate lighting)
Lamp type: LED
Multifunction light LZD 2003
LED rear multifunction light, 12/24 V, right (with number plate lighting)
Lamp type: LED
Multifunction light LZD 2003 (homologation) 2 (multifunction-light-lzd-2003-homologation-2.ZIP)
Multifunction light LZD 2003 (homologation) 3 (multifunction-light-lzd-2003-homologation-3.ZIP)
Multifunction light LZD 2003 (homologation) 4 (multifunction-light-lzd-2003-homologation-4.ZIP)
Multifunction light LZD 2003 (technical drawing) 1 (multifunction-light-lzd-2003-technical-drawing-1.ZIP)
Page content (lzd-2003.ZIP)
| Light group | HOR 76 |
|---|---|
| LED Quantity | 21 |
| Light category | multifunction rear |
| Supply voltage | 12/24 V |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 4×0, 5 mm2; cable length 2 m |
| Side | right |
| Brake light | yes |
| Rear direction indicator | yes |
| LED light | yes |