Interior lamp, round 12 V (metallized reflector)
Lamp type: LED
Interior lamp LWD 959
Interior lamp, round 12 V (metallized reflector)
Lamp type: LED
| Light group | HOR 75 |
|---|---|
| LED Quantity | 12 |
| Light category | interior |
| Supply voltage | 12 V |
| rated power | 5 W, 6 |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 5 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Color temperature | 4500 K |
| luminous flux | 500 lm |
| LED light | yes |