LWD 656 S1 Interior lamp small, flat, round (grey).
Lamp type: LED
Interior lamp LWD 656/S1
LWD 656 S1 Interior lamp small, flat, round (grey).
Lamp type: LED
| Light group | HOR 54 |
|---|---|
| LED Quantity | 19 |
| Light category | interior |
| Supply voltage | 12 V |
| rated power | 1, 2 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 22 mm2; cable length 0, 3 m |
| Color temperature | 5000 K |
| luminous flux | 85 lm |
| LED light | yes |