Interior lamp, fitting.
Lamp type: LED
Page content (lwd-558.ZIP)
Interior lamp LWD 558
| Light group | HOR 52 |
|---|---|
| LED Quantity | 6 |
| Light category | interior |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 3 W, 7 |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 45 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Color temperature | 4000 K |
| luminous flux | 690 lm |
| LED light | yes |