Number plate lighting
LTD 2110
Number plate lighting LTD 2110
| Light group | HOR 79 |
|---|---|
| LED Quantity | 3 |
| Light category | plate number |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 0, 3/0, 6 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 5 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side | universal |
| LED light | yes |






