Working lamp LED
Lamp type: LED
LED quantity: 15
Light purpose: working light with reversing function
Work light with reversing function LRD 2681
Working lamp LED
Lamp type: LED
LED quantity: 15
Light purpose: working light with reversing function
| Light group | HOR 111 |
|---|---|
| LED Quantity | 15 |
| Light category | working light |
| Supply voltage | 12/24 V |
| The color of the light | white |
| rated power | 12 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 3×0, 5 m, 75 mm2; cable length 1 |
| How to connect | spigot |
| Side | universal |
| Reversing light | yes |
| Color temperature | 6500 K |
| luminous flux | 1000 lm |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |