Worklamp 32 W
Page content (lrd-2137.ZIP)
Work lamp LRD 2137
| Light group | HOR 73 |
|---|---|
| LED Quantity | 6 |
| Light category | working light |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 32 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 5 m, 75 mm2; cable length 1 |
| luminous flux | 3000 lm |
| LED light | yes |