Marker light, square, white
LO 090
Marker light: LO 090
| Light group | HOR 22 |
|---|---|
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 5 W |
| Cable | no |
| Side | universal |
| Incandescent lamp | yes |
| Front position light | yes |
Marker light: LO 090
Marker light, square, white
| Light group | HOR 22 |
|---|---|
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 5 W |
| Cable | no |
| Side | universal |
| Incandescent lamp | yes |
| Front position light | yes |