Direction indicator, short arm, amber lens, 5 m cable, neon version
LKD 2600
Direction indicator LKD 2600
| Light group | HOR 102B |
|---|---|
| LED Quantity | 18 |
| Side indicator | yes |
| Light category | direction indicator |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 2/4 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×2×0, 75 mm2; cable length 2×5 m |
| Side | universal |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |








