LED side direction indicator HOR 83, 12/24 V (category 5 with side marker light).
LKD 2291
Indicator light: LKD 2291
| Light group | HOR 83 |
|---|---|
| LED Quantity | 6 |
| Side indicator | yes |
| Light category | direction indicator |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 0, 3 W – 5, 3 W – SM1, 6/1 |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 3×0, 5 m, 5 mm2; cable length 0 |
| Side marker light | yes |
| Side | universal |
| LED light | yes |






