LED side direction indicator HOR 83, 12/24 V (category 5)
LKD 2290
Indicator light: LKD 2290
| Light group | HOR 83 |
|---|---|
| LED Quantity | 6 |
| Side indicator | yes |
| Light category | direction indicator |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 1, 2/2, 6 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 5 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side | universal |
| LED light | yes |






