Warning light HOR 113, 12/24 V, amber.
Available light colour:
- amber
- blue
Lamp type: LED
Warning light LDO 2675
Warning light HOR 113, 12/24 V, amber.
Available light colour:
Lamp type: LED
| Light group | HOR 113 |
|---|---|
| LED Quantity | 3 |
| Light category | warning |
| Supply voltage | 12/24 V |
| The color of the light | amber |
| rated power | 2 W, 4 |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 3, 5 m, 5 mm2; cable length 0 |
| Side | universal |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |