Beacon light with magnet holder HOR 110A, 12/24 V, orange.
Working mode: flash
Lamp type: LED
Beacon light LDO 2667
Beacon light with magnet holder HOR 110A, 12/24 V, orange.
Working mode: flash
Lamp type: LED
| Light group | HOR 110A |
|---|---|
| LED Quantity | 24 |
| Light category | warning |
| Supply voltage | 12/24 V |
| The color of the light | amber |
| rated power | 14 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 75 mm2; cable length 4 m with cigarette lighter plug |
| How to connect | magnet |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |