Outline marker light, oval with long oblique arm (white+red).
Lamp type: LED
Marker light LD 726/P
Outline marker light, oval with long oblique arm (white+red).
Lamp type: LED
| Light group | HOR 69 |
|---|---|
| LED Quantity | 2 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 0, 4/0, 7 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 3 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side | right |
| Front position light | yes |
| LED light | yes |