Outline marker light, with long oblique arm (white+red+orange).
Available colors:
- red
- orange
- white
Lamp type: LED
Page content (ld-519-l.ZIP)
Marker light LD 519/L
Outline marker light, with long oblique arm (white+red+orange).
Available colors:
Lamp type: LED
| Light group | HOR 53 |
|---|---|
| LED Quantity | 3 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 0, 2/0, 4 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 5 m with link connector, 75 mm2; cable length 1 |
| Side | left |
| LED light | yes |