Decorative lamp, orange
Lamp type: LED
Page content (ld-508.ZIP)
Marker light LD 508
| Light group | HOR 51 |
|---|---|
| LED Quantity | 1 |
| Light category | decorative |
| Supply voltage | 12/24 V |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 15 m, 2×0, 75 mm2; cable length 0 |
| Side | universal |
| Ornamental light | yes |
| LED light | yes |