2-function LED light, type HOR 116:
– rear position light, NEON version
– reflective device
– modern design
– easy installation
– the body allows to install the lamp without any visible mounting elements
Marker light with reflective device LD 2763
2-function LED light, type HOR 116:
– rear position light, NEON version
– reflective device
– modern design
– easy installation
– the body allows to install the lamp without any visible mounting elements
| Light group | HOR 116 |
|---|---|
| LED Quantity | 24 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| The color of the light | red |
| rated power | 1, 4/2, 8 W |
| Reflection | yes |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 0, 2×0, 5 m, 75 mm2 |
| Side | universal |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |