Side marker lamp, with a holder, HOR 112, 12/24 V, amber. NEON version.
Lamp type: LED
Side marker lamp LD 2746
Side marker lamp, with a holder, HOR 112, 12/24 V, amber. NEON version.
Lamp type: LED
| Light group | HOR 112 |
|---|---|
| LED Quantity | 9 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| The color of the light | amber |
| rated power | 0, 1 W, 6/1 |
| Reflection | yes |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 45 m, 75 mm2; cable length 0, flat |
| Side marker light | yes |
| Side | universal |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |