Rear position lamp, HOR 112, 12/24 V, red. NEON version.
Lamp type: LED
Rear position lamp LD 2744
Rear position lamp, HOR 112, 12/24 V, red. NEON version.
Lamp type: LED
| Light group | HOR 112 |
|---|---|
| LED Quantity | 9 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| The color of the light | red |
| rated power | 0, 7 W, 8/1 |
| Reflection | yes |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 5 m, 75 mm2; cable length 0, flat |
| Side | universal |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |