Marker lamp amber-red, left, long arm, “old school” version.
Lamp type: LED
Marker lamp LD 2620
Marker lamp amber-red, left, long arm, “old school” version.
Lamp type: LED
| Light group | HOR 102A |
|---|---|
| LED Quantity | 10 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| The color of the light | amber-red |
| rated power | 1, 2/3 W |
| Cable | 2×0, 5 m, 75mm2; cable length 0 |
| Side | left |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |