Marker lamp white-red, short arm, white and red lens, 0,5 m cable, neon version
LD 2606
Marker lamp LD 2606
| Light group | HOR 102B |
|---|---|
| LED Quantity | 18 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 2/4 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 6 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side | universal |
| Front position light | yes |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |










