Marker lamp white-red, short arm, white and red lens, 0,5 m cable, “old school” version
LD 2588
Marker lamp LD 2588
| Light group | HOR 102 |
|---|---|
| LED Quantity | 10 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 1, 2/3 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 6 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side | universal |
| Front position light | yes |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |










