Marker lamp white-red RIGHT, long arm, white and red lens, 5 m cable, “old school” version
LD 2561
Marker lamp LD 2561
| Light group | HOR 102A |
|---|---|
| LED Quantity | 10 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 1, 2/3 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×2×0, 75 mm2; cable length 2×5 m |
| Side | right |
| Front position light | yes |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |







