Marker light SLIM LD 2439 (technical drawing) 1 (marker-light-slim-ld-2439-technical-drawing-1.ZIP)
Marker light SLIM LD 2439 (homologation) 1 (marker-light-slim-ld-2439-homologation-1.ZIP)
Page content (ld-2439.ZIP)
Marker light SLIM LD 2439
| Light group | HOR 95 |
|---|---|
| LED Quantity | 3 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 0, 3/1 W |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×1×0, 3 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side marker light | yes |
| Side | universal |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |