Marker light, light tube SLIM type, red.
Lamp type: LED
Marker light, light tube SLIM type LD 2334
Marker light, light tube SLIM type, red.
Lamp type: LED
| Light group | HOR 91 |
|---|---|
| LED Quantity | 6 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| The color of the light | red |
| rated power | 0, 5 W, 7/1 |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 5 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side | universal |
| LED light | yes |
| Ingress Protection Degree | IP 68 |