Triple outline marker light, with long oblique arm, right (1,5 m cable + quick link connector)
Page content (ld-2033.ZIP)
Marker light LD 2033
Triple outline marker light, with long oblique arm, right (1,5 m cable + quick link connector)
| Light group | HOR 77 |
|---|---|
| LED Quantity | 4 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 0, 4 W, 7/1 |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 5 m with link connector, 75 mm2; cable length 1 |
| Side | left |
| LED light | yes |