Marker light (white).
Available colors:
- red
- orange
- white
Typ lampy: LED
Marker light LD 140
Marker light (white).
Available colors:
Typ lampy: LED
| Light group | HOR 40 |
|---|---|
| LED Quantity | 3 |
| Light category | marker |
| Supply voltage | 12/24 V |
| rated power | 0, 2 W, 5/1 |
| Operating temperature range | from -30°C to +50°C |
| Cable | 2×0, 45 m, 75 mm2; cable length 0 |
| Side | universal |
| Front position light | yes |
| LED light | yes |